Beslenme tamamen kişiye özgü bir eylemdir. Metabolizma yapısına, fiziksel aktivite düzeyine, daha önceki zayıflama deneyimlerine, hastalık öyküsüne, varsa kullanılan ilaçlara, yaşa, cinsiyete, stres düzeyinize, kaliteli bir uyku uyuyup uyumadığınıza ve daha birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Beslenme ve kilo kontrolü konusunda sıkıntı yaşayan bireyler ofisimize başvurup bireysel danışmanlık hizmeti almak istediğinde öncelikle ücretsiz bir ön görüşme randevusu oluşturuyoruz. Böylece danışanı hem daha iyi tanıma fırsatı buluyor, hem de istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda beraber nasıl bir program izleyeceğimizi de analiz etme fırsatı buluyoruz. Bu aşamada kan tahlillerinin yapılması için yönlendirmelerde bulunuyoruz.

İkinci aşamada kan tahlili yapılan danışanların son teknoloji vücut analiz cihazı ile analizlerini yapıyor ve analiz sonuçlarını kendisine detaylı olarak aktarıyoruz. Bu analizle elde ettiğimiz veriler ışığında danışanın geçmiş öyküsünü, beslenme alışkanlıklarını, sosyal aktivitelerini ve olanaklarını da göz önünde bulundurarak uygun programı beraber hazırlıyoruz.

Sonrasında rutin aralıklarla vücut analizlerini tekrarlıyor, gerektikçe programda yenilikler yapıyor ve bu şekilde istenen sonuç elde edilinceye kadar yolumuza devam ediyoruz.

tugcetuncturk-logoblack.png
yetiskin-ve-cocuklarda-kilo-kontrolu.png

Yetişkin ve Çocuklarda Kilo Kontrolü

Danışanlarımıza çeşitli analizler ile elde ettiğimiz veriler ışığında geçmiş öyküsü, beslenme alışkanlıkları, sosyal aktiviteleri ve olanaklarını da göz önünde bulundurarak uygun beslenme ve diyet programları oluşturuyoruz.
vucut-analizi-02.png

Vücut Analizi

Danışanların son teknoloji vücut analiz cihazı ile analizlerini yapıyor ve analiz sonuçlarını kendisine detaylı olarak aktarıyoruz. Böylece vücudunuzun ihtiyaçlarını daha iyi anlıyor ve bu doğrultuda beslenme ve diyet programları oluşturuyoruz.
Bariatrik Cerrahi Öncesi ve Sonrası Beslenme

Bariatrik Cerrahi Öncesi ve Sonrası Beslenme Desteği

Bariatrik cerrahi öncesi ve sonrası özel beslenme programları oluşturarak sağlıklı biçimde hedeflediğiniz sonuçları almanıza yardımcı oluyoruz.
Gebelikte Beslenme

Gebelik ve Emziklik Döneminde Beslenme Desteği

Gebelik ve emziklik döneminde annenin sağlığı ve bebeğin sağlıklı gelişimi için gerekli beslenme programlarını oluşturuyoruz.
hizmeter-demo-03.png

Sporcu Beslenmesi

Amatör ve profesyonel sporcular için sporcu beslenme programı oluşturuyor, böylece sporcu sağlığı ve performansı için çalışıyoruz.
hastaliklarin-tedavisinde-beslenme.png

Hastalıklarda Beslenme Tedavisi

Bazı hastalıkların tedavisinde beslenme önemli yer tutar. Hastalığınızın ve tedavi sürecinizin en doğru şekilde desteklenmesi için beslenme programları oluşturuyoruz.