Sağlık probleminiz ya da görüntünüzden şikayetiniz olsun olmasın, fiziksel ve ruhsal yönden tam bir iyilik hali için günlük beslenme oldukça önemlidir.

Popülerliği ve ticari rantı yüksek bir sektör olduğu için de beslenme konusunda günümüzde oldukça fazla bilgi kirliliği oluşmuştur. Bu bilgi kirliliğinin ortadan kaldırılması, toplumun doğru bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi adına devamlı olarak halka açık seminerler düzenliyoruz.

Bunun yanı sıra büyük şirketler, kreşler, oteller gibi toplu beslenmenin yoğun olduğu kurumlarda menü planlaması yaparak uygun porsiyon, çeşitlilik, doğru pişirme teknikleri ve halk sağlığını koruma adına birçok çalışma yapıyoruz.

Tüm bu konularda beslenme konusunda doğru bilgiyi daha fazla insana ulaştırmak adına gazete, dergi, televizyon ve web siteleri için yazılı ve sözlü olarak da sağlık köşelerine katkıda bulunuyoruz.

tugcetuncturk-logoblack.png
menu-planlama.png

Menü Planlama

Büyük şirketler, kreşler, oteller gibi toplu beslenmenin yoğun olduğu kurumlarda menü planlaması yaparak uygun porsiyon, çeşitlilik, doğru pişirme teknikleri ve halk sağlığını koruma adına birçok çalışma yapıyoruz.
krumsal-beslenme-danismanligi-egitimi.png

Beslenme Eğitimi Danışmanlığı

Beslenme konusunda doğru bilgiyi daha fazla insana ulaştırmak adına gazete, dergi, televizyon ve web siteleri için yazılı ve sözlü olarak da sağlık köşelerine katkıda bulunuyoruz.